info@kaico.org 02154983000

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته با حضور رئيس سازمان دامپزشکی کشور افتتاح

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته با حضور رئيس سازمان دامپزشکی کشور، مدیر کل دامپزشکی استان تهران و رئیس نظام دامپزشکی استان تهران، افتتاح شد.

علیرضا رفیعی پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور در مراسم افتتاح هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام طیور و صنایع وابسته با بیان اینکه این نمایشگاه با کیفیت بهتری نسبت به سال های گذشته در حال برگزاری است، گفت:بیش از ٢٩٠ شرکت داخلی و ١٧ شرکت بین المللی از کشورهای مختلف در این نمایشگاه حضور دارند.

31079_756

وی با تاکید به اینکه با توجه به شرایط سخت تحریمی در یکسال گذشته  شرکت های دانش بنیان شرکت کننده در این نمایشگاه نسبت به سال قبل افزایش داشته است، افزود: شرکت های دانش بنیان به کمک تولیدکنندگان بزرگ و زنجیره تولید می آیند.

رفیعی پور افزود: طی سال های گذشته از شرایط تولید سنتی و نیمه صنعتی به زنجیره تولید ارتقا پیدا کرده ایم.

وی با بیان اینکه زنجیره تولید، دانش و توان تولید تکنولوژی را با یکدیگر دارد، افزود: همچنین شرکت های دانش بنیان می توانند تمام زنجیره تولید را  برای مقرون به صرفه بودن در  صنعت دام و طیور در اختیار داشته باشند.

rafe

رفیعی پور اظهار امیدواری کرد با نمایش توانمندی های تولیدکنندگان کشور و حمایت های بی دریغ تشکل ها سال بعد شاهد موفقیت های بیشتری در حوزه تولید باشیم.

وی با تاکید به اینکه صنعت دام و طیور صنعتی دائمی، مستمر و همیشگی است، گفت: در آینده با توانمندی های موجود در این صنعت  جزو کشورهای صادرکننده دام و طیور خواهیم بود.

وی در پایان گفت: کشور ما هم اکنون در حوزه طیور و تولید تخم مرغ جزو ١٠ کشور  اول دنیا و در حوزه دام و تولید شیر  نیز جزو ٨ کشور برتر تولیدکننده است.

 31080_614 - Copy

حامد قلی خانیان