info@kaico.org 02154983000

مدیرعامل هلدینگ کشاورزی کوثر در آیین افتتاح فاز دوم هلیلان: کار اقتصادی کوثر برای ارتقاء رفاه خانواده های شهداست

دکتر محمدصادق واعظی مدیرعامل هلدینگ کشاورزی کوثر در مراسم افتتاح بزرگترین گلخانه مدرن غرب کشور گفت: سازمان اقتصادی کوثر ضمن کوشش برای ارتقاء رفاه خانواده های شهدا در مناطق کم برخوردار به اشتغال آنان نیز اهتمام دارد

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر امروز مصادف با روز شهید بزرگترین گلخانه هیدروپونیک غرب کشور با اشتغال زایی مستقیم برای ۸۵ نفر و غیر مستقیم برای ۱۹۰ نفر در زمینی در مساحت هفت و دو دهم هکتار (معادل ۷۲ هزار متر مربع) به بهره برداری کامل رسید.

در این آیین که در فاز دوم پروژه هشت سالن از مجموع سیزده سالن آن امروز رسماً به افتتاح رسید. دکتر واعظی با خداقوت و تشکر از مدیرعامل شرکت کشاورزی پیشگامان کوثر و عوامل فعال در راه اندازی این مجموعه عظیم اظهار داشت: از ویژگی های توفیق آمیز پروژه اتمام پروژه راس زمان پیش بینی شده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کوثر با بیان اینکه ما هرگونه کار اقتصادی برای مردم ایران را مقدس می دانیم، تاکید کرد: سازمان اقتصادی کوثر کوشش برای ارتقای رفاه خانواده های شهدا در مناطق کم برخوردار را اولویت خود میداند. وی در ادامه گفت: این به معنای توجه همزمان به منافع اقتصادی و به جای گذاردن اثر مثبتی در زندگی خانواده های شهدا در مناطق محروم است.

محمد حسین پیریایی