info@kaico.org 02154983000

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر منصوب شد

طی آئینی ،­مدیرعامل­ شرکت ­سرمایه­ گذاری­ کشاورزی کوثر، با حضور دکترفخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و تعدادی از معاونین و مدیران سازمان اقتصادی کوثرو گروه کشاورزی کوثر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی­ شرکت­ سرمایه گذاری­ کشاورزی کوثر  ، طی آئینی روز دوشنبه26مهرماه، در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با حضور «ناصرفخاری» سرپرست و عضو هیئت مدیره سازمان سازمان اقتصادی کوثر ، « محمد صادق واعظی» به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر معارفه و «عباس پاپی زاده پالنگانی»مدیرعامل سابق این شرکت تودیع و تکریم شد.

 در این مراسم سرپرست و عضو هیئت مدیره سازمان ،ضمن تشکر ازتلاش مدیران سابق گروه کشاورزی کوثر ،با اشاره به اهمیت حوزه کشاورزی در امنیت غذایی و اقتصاد کشور،گفت:حوزه کشاورزی یک حوزه مهم و پرچالش است که امنیت غذایی کشور و به دنبال آن امنیت ملی را به دنبال دارد.اهمیت این حوزه بر کسی پوشیده نیست و برنامه ما تقویت و حفظ این بخش در کنار سایر فعالیت­های سازمان است.اما،رویکرد ما همان رویکرد اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است ،با تکیه بر بحث اقتصادی.اقتصاد مقاومتی بسته ای است با محتوای مبارزه با فساد، خودکفایی ، توجه به امنیت غذایی و… ، اما به شیوه اقتصادی و بهره ور. این انتصاب هم در همین جهت و به دلیل حرکت به سمت تحقق اهداف ذکر شده در اسناد بالادستی و ابلاغیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران و تحقق امنیت غذایی، اما به همراه توجه به مؤلفه‌های اقتصادی و بهره وری است.
وی با اشاره به بازدید‌های میدانی به عمل آمده طی هفته‌های اخیر از برخی شرکت‌های زیر مجموعه گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر ادامه داد: با احترام به عملکرد گذشتگان، برای رسیدن به اهدافمان نیاز به تغییر رویکرد وتحول مشهود است و می‌شود تمامی شرکت‌های این گروه را از جایگاهی که امروز در آن ایستاده اند، به قله‌های بالاتری هم هدایت کرد.

ایشان ، خطاب به مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر گفت: گزارش عملکرد، صورت­های مالی و گزارش حسابرس ،کارآمدی ما را نشان می دهد. بنابراین ما با شاخص­ها پیش می­رویم و بیعت ما با تمام مدیرانمان کارآمدی و بهره وری است.

 

 در این جلسه، ضمن تشکر از زحمات دکتر شهسوارعضو سابق هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر، دکتر ایرانشاهی را به عنوان عضو جدید غیر موظف هیات مدیره معرفی کرد.

 

 

محمد علی هادی زاده