info@kaico.org 02154983000

خط تولید انواع ضدعفونی کننده شرکت شیمی داروکوثر در آستانه افتتاح است

دکتر امینی مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر در حاشیه مجمع عادی سالانه این شرکت ،از افتتاح خط تولید انواع  ضدعفونی کننده این شرکت در آینده ای بسیار نزدیک خبر داد.

وی با اشاره به اینکه زمینه فعالیت اصلی در ابتدا تاسیس این شرکت، تولید و توزیع در زمینه دارو و واکسن های دام و طیور و مکمل های غذایی بوده ، گفت: به مرور این فعالیتها در حوزه محصولات انسانی توسعه یافت اما با توجه به نقش محوری این شرکت در زنجیره تامین و تولید هلدینگ کشاورزی کوثر ، اولویت ما همچنان در حوزه داروها و مکمل های مورد نیاز شرکتهای تابعه گروه است.با این حال یکی از محصولات تعریف شده در اهداف همیشگی این شرکت تولید ضدعفونی کننده ها است که با شیوع ویروس کرونا این نیاز مضاعف شد و ما نیز در شرکت شیمی دارو کوثر در اسفند1398 در سمنان پروژه خط تولید انواع ضدعفونی کننده(انسانی و دامی)را آغاز کردیم و امروز به لطف خدا این پروژه به مرحله تولید رسیده ودر آینده ای بسیار نزدیک  شاهد افتتاح این پروژه هستیم.

وی افزود : لازم به ذکر است که برند این محصول با نام تجاری دیفیکس ثبت شده است ، هدف ما تولید 286تن انواع ضدعفونی کننده و اشتغالزایی مستقیم برای 8 نفر می باشد.

درپایان وی ضمن معرفی محصولات این شرکت به ویژگی های آنها پرداخت و گفت:

ضدعفونی کننده دست بر پایه ترکیبات الکلی دارای اثر ضدمیکروبی بر روی انواع باکتری های گرم مثبت و منفی ، قارچها و ویروس های پوشش دار و بدون پوشش است که با داشتن دو نوع الکل و ایزوپروپانول به منظور حفظ لطافت و شادابی پوست دارای ترکیبات مرطوب کننده نیز می باشد.

گندزدای سطوح دیفکس کلین نیز علاوه بر کاهش بارمیکروبی در مدت زمان کوتاه قابلیت پاک کردن لکه های چربی را نیز دارا می باشد.

شوینده با قلیائیت کم و کف  فراوان یک محلول شوینده با قدرت کف کنندگی بسیار زیاد برای جدا سازی و پاک کردن آلودگی های آلی و چسبنده بر روی سطوح است.

دیگر محصول ما رسوب زدایی سیستم ابخوری برای صنایع دام ، طیور و آبزیان به منظور رسوب زدایی سیستم آبرسانی و لوله های انتقال آب کاربرد دارد.

محمد علی هادی زاده