info@kaico.org 02154983000

حضور شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته

 

شرکت  سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در ششمین سال متوالی حضور خود در هجدهمین نمایگاه بین المللی دام طیور و صنایع وابسته  به صورت یکپارچه درغرفه ای به مساحت1.135.5 متر مربع و با حضور شرکت های فعال و صاحب نام این مجموعه، دستاوردها و توانمندی های خود را به نمایش خواهد گذاشت..

image (1)

دکتر مشعلی مدیر بازرگانی و امور بین الملل شرکت  سرمایه گذاری کشاورزی کوثرگفت:

نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته ، رخداد بزرگی در حوزه کشاورزی است که بستر ساز اتفاقات مهمی در جهت توسعه این حوزه است.در واقع حضور در این نمایشگاه می تواند عامل پویایی و رونق بخش های مختلف کشاورزی شود.

وی ضمن اشاره به استقبال بازدیدکنندگان در سال های اخیر از غرفه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر گفت: ما در چند سال اخیر که به صورت یکپارچه در نمایشگاه حضور داشتیم، توانستیم زنجیره تأمین و تولید خود را به مخاطبان و مشتریان این حوزه معرفی کنیم.

مدیر بازرگانی و امور بین الملل شرکت  سرمایه گذاری کشاورزی کوثر به حضور شرکت های صاحب نام و برندی چون شرکت اجدادزربال، مرغ زربال، شرکت مرغک، شرکت ماهان، زنجیره شمال شرق کشور (دیزباد)، خوراک دام پارس، کشت و صنعت شریف آباد، شیمی دارو کوثر، توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی کوثر، کشت و صنعت اشراق، خاوردشت و پنبه و دانه های روغنی خراسان  اشاره نمود و گفت: شرکت اجدادسپیدان کوثر جهت عرضه گوسفند رومن و بز سانن برای سومین سال در محوطه باز نمایشگاه حضور دارد.

IMG_8254_800x533 (2)

مشعلی در ادامه افزود: از دیگر برنامه های ما این است که میزبان گروه هایی از شرکت های خارجی و ذیربط شامل اجداد زربال و آویاژن و پیترسایم باشیم.

عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر گفت: ۳ شرکت مهم تولید خوراک دام و طیور وابسته به شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر  شامل خوراک دام پارس، خاوردشت و پنبه و دانه های روغنی خراسان در این نمایشگاه کالاهای خود را عرضه خواهند کرد؛ به علاوه شرکت شیمی دارو کوثر در سالن میلاد در عرضه داروها و مکمل های غذایی دام و طیور حضور جدی و مؤثری خواهد داشت.

وی ضمن اعلام خبر رونمایی از  ماشین جوجه کشی کامید210 در نمایشگاه امسال گفت: امسال شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر قصد دارد تا از جدیدترین دستاورد خود به نام کامید 210 درهجدهمین نمایشگاه بین المللی رونمایی کند این ماشین جوجه کشی جهت واحدهای کوچک پرورش مرغ بومی،اردک، غاز،بوقلمون (باتغییر شانه ها ) طراحی شده است که انشاا.. درنمایشگاه سال جاری شاهد رونمایی آن خواهیم بود .

ایشان با اشاره به اهمیت حضور در این نمایشگاه گفت: تمام فعالان حوزه تولید دام و طیور می توانند از این فرصت استفاده کرده و علاوه بر ارتقاء سطح صادرات و واردات ، مطالعات بازار و فنی مبادلات بازرگانی خویش را نیز افزایش دهند.

دکتر مشعلی اظهار امیدواری کرد که امسال همچون سال های گذشته، غرفه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر درسالن ۳۸ و سالن میلاد مورد استقبال کارشناسان، مشتریان و علاقه مندان حوزه دام و طیور و آبزیان قرار گیرد.

 

حامد قلی خانیان