info@kaico.org 02154983000

اقبال خریداران تخصصی برای خرید کامید576

اولین دستگاه تمام ایرانی جوجه کشی هوشمند با ظرفیت 57/600عدد تخم مرغ توسط مهندسان و متخصصین ایرانی در شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر تولید و به بهره برداری رسید.

دکتر پرهیزکار مدیرعامل شرکت مکانیزاسیون کوثر با بر شمردن ویژگی های این دستگاه گفت:

ماشین جوجه کشی هوشمند تک سن کامید576 اولین دستگاه جوجه کشی تمام ایرانی است که توسط متخصصان ایرانی ساخته شده است. این دستگاه دارای طراحی منحصربه فرد با ایجاد استانداردهای جدید در جوجه کشی تک مرحله ای است که علاوه بر یکنواختی توزیع هوا در یک محیط کاملا عایق و هوابند ، دارای مانیتورینگ و کنترل لحظه ای رفتار جنین ، کاهش زمان و کاهش هزینه تولید است.

وی افزود:ظرفیت این دستگاه57600عدد تخم مرغ در یک دوره21 روزه است که در فروردین ماه سال جاری ما شاهد بهره برداری موفقیت آمیز با درصد هچ بالای92درصد،از این ماشین بودیم.لازم به ذکر است که تا کنون 5کشوردارای این تکنولوژی بودند ولی امروز با همت متخصصین ایرانی با ساخت این ماشین، ایران نیز به واسطه سازمان اقتصادی کوثر به جمع کشورهای صاحب این تکنولوژی اضافه شد.با تولید این دستگاه از خروج سالانه21/5میلیون دلار ارز جلوگیری می شود.

دکتر پرهیزکار در ادامه گفت:به دنبال عملکرد موفقیت آمیز وبالاتر از استاندارد کامید576تقاضا برای تولید این دستگاه افزایش یافت.

ما در حال حاضر مشغول تولید27 دستگاه ماشین جوجه کشی به سفارش یکی از شرکتهای معتبر هستیم و با توجه به عملکرد خوب دستگاه کامید576 ، توجه شرکتهای متخصص مختلفی به این محصول جلب شده است و تیم بازرگانی ما در حال مذاکره با این شرکتها می باشد. ما امیدواریم با تلاش مضاعف همکارانمان در شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر،هدف اصلی خود مبنی بر تولید سالانه 100 دستگاه رادرسال1400 محقق کنیم.

 

محمد علی هادی زاده