info@kaico.org 02154983000

افتتاح فاز نخست طرح پرورش ماهی قزل آلا در قفس در سد «ایوشان» لرستان متعلق به شرکت آبزی اکسیر کوثر

22

24
به گزارش روابط عمومی شرکت آبزی اکسیر کوثر، فاز نخست طرح پرورش ماهی در قفس در سد ایوشان لرستان روز پنج شنبه مورخ یازدهم شهریور ماه سال جاری با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات کشور، استاندار لرستان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، مدیر عامل آب منطقه ای و رئیس سازمان محیط زیست و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی این استان و مدیر عامل محترم شرکت آبزی اکسیر کوثر جناب آقای میثم صالحی به بهره برداری رسید. در فاز نخست طرح پرورش ماهی در قفس در سد ایوشان، ۱۰۰ تن ماهی تولید می شود و مقرر است که در آینده نزدیک ۱۰۰ تن به این میزان اضافه شود.
حسن صالحی رئیس سازمان شیلات کشور در حاشیه افتتاح این طرح با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به مردم اظهار داشت: ما به عنوان مدیران باید همه تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار بگیریم.
وی با بیان اینکه باید از این فرصت برای ارائه خدمت به نهایت استفاده را داشته باشیم گفت: در این راستا مقام معظم رهبری امسال را به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کردند که در این راستا ما باید در راستای عملیاتی کردن برنامه ها و طرح ها اقدام کنیم.
رئیس شیلات کشور با بیان اینکه با تاکید بر لزوم انجام اقدامات لازم برای استفاده از ظرفیت پرورش ماهی در سد ایوشان بیان داشت: ماهی غذای سالمی بوده و ما باید تلاش کنیم که این غذای سالم در سفره مردم قرار گیرد.

محمد علی هادی زاده