info@kaico.org 02154983000

آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر درمحل ستاد سازمان اقتصادی کوثر برگزارشد

 سازمان اقتصادی کوثر از زحمات و مدیریت مجتبی نوروزی مدیرعامل سابق گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر تقدیر و برای عبدالامیر باروتکوب به عنوان مدیرعامل جدید گروه آرزوی توفیق کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر آئین تکریم و معارفه مدیرعامل گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با حضور معاونین و مدیران ستادی و مدیران عامل شرکت‌های تابعه در محل ستاد سازمان برگزار شد.
در ابتدای این آئین مدیران عامل شرکت‌های تابعه گروه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و مدیریت دکتر مجتبی نوروزی حمایت خود را از جناب آقای دکتر عبدالامیر باروتکوب به عنوان مدیرعامل جدید گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر اعلام و بر همکاری و همیاری با ایشان در راستای اهداف و سیاست‌های سازمان و گروه تأکید کردند.
6658_788
در ادامه مجتبی نوروزی مدیرعامل سابق گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر به ارائه آخرین گزارش عملکرد و دستاورد‌های گروه در طی حضور و مدیریت خود پرداخت.
مجتبی نوروزی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سیدالشهدا (علیه السلام) گفت:  در وزارت جهادکشاورزی به جوان ۳۲ ساله اعتماد شد و مدیریت جهادکشاورزی استان ایلام را بر عهده گرفتم؛ همچنین مدیریت سازمان دامپزشکی کشور از دیگر مسئولیت‌هایی بود که به بنده واگذار شد و در سال ۹۱ نیز این مسأله از جناب ایشان تکرار شد که از حُسن اعتماد  سازمان اقتصادی کوثر برای مدیریت گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر تشکر می‌کنم و همچنین به دکتر باروتکوب که مدیری سخت کوش، پیگیر، فعال و جهادی است، تبریک و آرزوی توفیق برای مسئولیت خطیر مدیریت گروه را برای وی دارم.
وی ادامه داد: یکی از شاخص‌های شکل گرفته در گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در دوران کنونی مدیریت سازمان اقتصادی کوثر ارتقاء، توسعه و تنوع بی نظیر حوزه‌ها و فعالیت‌های گروه بوده به گونه‌ای که امروز شاهد رشد ۱۲۷ درصدی سود عملیاتی گروه بدون در نظر گرفتن سود به دست آمده از فعالیت در بازار سرمایه برخی شرکت‌های تابعه گروه می‌باشد.
مجتبی نوروزی افزود: با وجود گستردگی فعالیت‌های گروه، تمام تلاش بنده بر این بود که پروژه‌ای ناتمام نماند؛ از نمونه فعالیت‌های صورت پذیرفته در چند سال اخیر، کاهش تعداد شرکت‌های تابعه از ۲۴ به ۱۴ شرکت که برخی از آن‌ها را ادغام کردیم که بسیار زمان بر بود؛ زیرا ادغام دو فرهنگ اداری و سازمان یافته با هم در یک حوزه کسب و کار بسیار دشوار است، از سویی تنوع تولیدات به شکل چشمگیری توسعه پیدا کرده است و در بخش پژوهش نیز ارتقای کیفی داشته ایم.
مدیرعامل سابق گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر اظهار داشت: تبدیل یک بخش آزمایشگاهی به مجتمع آزمایشگاهی کوثر در حوزه کشاورزی و دامپروری که به عنوان مرجع و معتمد وزارت بهداشت، سازمان استاندارد و سازمان دامپزشکی کشور نیز از افتخارات فعالیت‌های گروه بوده است.
وی در پایان از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های  سازمان اقتصادی کوثر تقدیر و تشکر و برای مدیرعامل جدید گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه عبدالامیر باروتکوب مدیرعامل جدید گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر گفت: از زحمات دکتر نوروزی در طول دوران خدمت ایشان در مدیریت گروه و ۴ سالی که در خدمت وی بودم، تشکر می‌کنم؛ بنا به فرمایش مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر هر چه تجربه‌ای کسب کرده ام در طبق اخلاص خواهم گذاشت تا بتوانم در این مسئولیت خطیر اثربخش باشم و از هیچ کوششی فروگذاری نخواهم کرد و امیدوارم با کمک دوستانم در گروه بتوانیم کار‌ها را با همان سرعتی که مدیرعامل سابق داشتند، پیش ببریم.
وی یادآور شد: توصیفاتی که همکاران در این مراسم از دکتر نوروزی بیان کردند را با تمام وجود حس کردم و تأکید می‌کنم که ایشان در دوره کاری خود نسبت نیرویی مخلص، وفادار، پاک دست و متخصص بود که با اتخاذ تصمیمات جدی و ارائه راهکار مناسب همواره حامی فعالیت‌های گروه بود، من جمله بنده که مسئولیت شرکت کشت و صنعت شریف آباد را داشتم، از هیچ کمک و یاری نسبت به ما دریغ نکردند تا بتوانیم اقدامات پیش رو را به درستی عملیاتی کنیم.
عبدالامیر باروتکوب در پایان گفت: از اعتماد مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر تشکر می‌کنم، از سن ۲۲ سالگی کمیته کشاورزی جهاد خوزستان در خدمت ایشان بودم و این نشان از اعتماد و اعتقاد جدی وی به جوانان است؛ در این سال‌ها در هر مسیر و مسئولیتی که بنده داشتم، انصافاً حمایت‌های بی دریغ و بی شائبه ایشان دلگرمی و پشتیبان بنده بوده و امیدوارم به عنوان سرباز کوچک این جبهه در سازمان اقتصادی کوثر اثربخش و پیش برنده اقدامات اقتصادی مفیدی باشم.

حامد قلی خانیان